ytra.eu ühistranspordiportaal
 

Ühistranspordiportaal

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
ytra.eu ühistranspordiportaal

Estonian Air näitab pikematel lendudel tasu eest DVD-filme

Trüki

Juulikuust laenab Estonian Air 60 krooni eest DVD-filmi ja -mängija selle vaatamiseks, kirjutab Eesti Päevaleht.

 

Laevafirma ükskõiksus ajas reisijail harja punaseks

Trüki
Paarkümmend eile hommikul kella üheteistkümnesele Kuivastu praamile soovijat said tunda suurt pettumust ja pahameelt, kui sadama piletikassa tõkkepuu tõrke tõttu nad laevalt maha jäeti ning ettevõtte infoliinilt teada anti, et tegemist on inimeste endi probleemiga, kirjutab Meie Maa.
 

Tallinkilt rekordiline käive, kuid endiselt kahjum

Trüki
Laevandusfirma AS Tallink Grupp kasvatas kolmandas kvartalis müügitulu 15 protsenti rekordilise 3,167 miljardi kroonini, kuid oli sunnitud vastu võtma 47 miljoni kroonise kahjumi, kirjutab Äripäev.
 

Bussides tuleb sõitjatel võidelda päikeselõõsaga

Trüki
Suurt osa Lääne-Virumaa bussiliinidest teenindava aktsiaseltsi GoBus Rakvere tehnikadirektori Rein Kaljuveeri sõnul hoitakse selleks, et reisijad ei peaks bussis liigset kuumust taluma, luugid sõidu ajal lahti, kuid midagi enamat teha ei saa, kirjutab Virumaa Teataja.
 

Bussisõitjaid kontrollib nii kaamera kui ka inspektor

Trüki
Peale 1. juulist tööle asunud ühistranspordi vaneminspektori Külliki Kübara täidab 5. juulist samu ametiülesandeid ka Anneli Hiiemäe, kes hakkab samuti tööle poole koormusega, kirjutab Lääne Elu.
 

Nüüdsest on võimalik kaardiga maksta Kihnu Veeteed liinidel

Trüki

Kõikidel Kihnu Veeteede teenindavatel liinidel on nüüd võimalik laevapileteid osta ka kaardiga. EMT mobiilileviga töötavad GSM makseterminalid töötavad levi olemasolu korral.

Kihnu Veeteed teenindab järgmiseid laevaliine:

  • Kihnu - Munalaid
  • Kihnu - Pärnu 
  • Munalaid - Manilaid
  • Rohuküla - Sviby
  • Tallinn - Aegna*
* Seoses vedude tellija - Tallinna Transpordiameti poolsete lepinguliste kohustuste mitte täitmisega on piletite eelmüük  ja reiside teostamine liinil Tallinn-Aegna-Tallinn peatatud 8. augustist 2010.
 

Reisijate arv Väinamere liinidel kahanes

Trüki
Tänavu esimesel poolaastal kahanes Saaremaa ja Hiiumaa laevaliinidel reisijate arv mullu sama ajaga võrreldes vastavalt 6,2 ja 14,4 protsenti, kirjutab Saarte Hääl.
 

Vedaja: Õlletoobri nädalavahetus sujus järjekordadeta

Trüki
Väinamere Liinide teatel kulges parvlaevaliiklus möödunud nädalavahetusel, mil Saaremaal toimus festival Õlletoober, Kuivastu-Virtsu liinil esmakordselt tavapäraste sadamast välja looklevate järjekordadeta, kirjutab Meie Maa.
 

Kuressaare lennukil ei läinud uks kinni

Trüki
Möödunud reedel hilines Tallinna–Kuressaare lennuk ligi tunni, kuna lennuki meeskond ei saanud õhusõiduki ust kinni, kirjutab Saarte Hääl.
 

Vaidlused panid Tartu uue bussilepingu ootele

Trüki
Tartu linn ei saa ka veel lähemate nädalate jooksul sõlmida kuueks ja pooleks aastaks liiniveolepingut konkursi võitnud firmaga Sebe, kuna kaks hankel osalenud firmat vaidlustasid konkursi tulemused, kirjutab Tartu Postimees.
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL